Prodej a služby pro podnikatele nepřerušeny

22. 10. 2020

V souladu s rozhodnutím vlády České republiky ze dne 21.10.2020 je na našich prodejnách dočasně přerušen maloobchodní prodej a poskytování služeb koncovým spotřebitelům.

PRODEJ PRO PODNIKATELE PŘERUŠEN NENÍ, NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENÉ A ZÁSOBENÉ STAVEBNÍM MATERIÁLEM JAKO OBVYKLE.

Vstup do prodejen je umožněn pouze podnikatelům. Ostatní zákazníci mohou navštívit jen venkovní výdejní místa zřízená poblíž prodejny.

V rámci omezení fyzického kontaktu osob dochází při výdeji zboží k regulaci počtu osob při vstupu do prodejen. Vstup je regulován personálem. V případných frontách tvořte odstupy, do prodejen vstupujte jednotlivě.

Maloobchodní zákazníci mohou na základě vládní výjimky objednávat zboží pouze telefonicky nebo emaile. Pro vyzvednutí zboží budou připravena venkovní výdejní místa zřízená poblíž prodejny nebo se můžeme domluvit na dovezení zboží na stavbu.

Platby jsou přípustné jen přes platební terminály. Hotovostní úhrady jsou možné jen zcela výjimečně, a sice za přísných hygienických opatření.

Vynasnažíme se dělat maximum pro to, abychom i v současných podmínkách zajistili dostatek stavebního materiálu a aby tak práce na vašich stavbách mohly pokračovat.

BigMat CZ

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
KARLOMIX-TRADE s.r.o. Rosnice 63, 360 17 Karlovy Vary Karlovy Vary 353 563 104 info@karlomix.cz